U.B.I.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Яндекс.Метрика
Информер курса доллара, евро, российского рубля, а также кросс-курса евро в долларах
Цена золота в евро, долларах, гривне и рублях

Визначено переможців студентського конкурсу на кращу роботу на тему «Побудова ефективних каналів продажу страхових продуктів»

Друк PDF

Приватне акціонерне товариство "Страхова група "Ю.БІ.АЙ - КООП" спільно з Всеукраїнською центральною спілкою споживчих товариств ("Укркоопспілкою") провели конкурс на кращу роботу з дисципліни "Страхові послуги" для студентів кооперативних вишів.

Студентам спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування" було запропоновано підготувати роботу на тему "Побудова ефективних каналів продажу страхових продуктів у регіоні для забезпечення ефективної роботи страхової компанії". Роботи оцінювала комісія до складу якої увійшли представники АТ "СГ "Ю.БІ.АЙ-КООП", Правління Укркоопспілки, НМЦ "Укоопосвіта" та ректори кооперативних вишів.

"Важливо, що все на етапі підготовки роботи, студенти розуміли, що у них буде можливість реалізувати свої проекти на практиці та монетизувати їх, - зазначив генеральний директор АТ "СГ «Ю.БІ.АЙ – КООП" Андрій Мороз. – Адже фіналісти запрошені пройти робочу практику в структурних підрозділах нашої компанії. Це була додаткова мотивація".

Переможцями конкурсу стали Анастасія Ясінська (Хмельницький кооперативний коледж Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту), Василь Куць (Тернопільський кооперативний торговельно-економічний коледж) та Лілія Ганоченко (Харьківський кооперативний торгово-економічний коледж).

Окрім дипломів усі переможці отримали грошові винагороди та сертифікати на отримання страхових послуг.

Як відомо, у квітні поточного року керівництвом АТ "СГ "Ю.БІ.АЙ" та СК "Укоопгарант" було прийнято рішення щодо злиття компаній та утворення нового потужного і фінансово надійного гравця на страховому ринку України - Приватного акціонерного товариства «Страхової групи «Ю.БІ.АЙ-КООП» (UBI-COOP).

 

Новини U.B.I.

Sample Images
Клієнтами "U.B.I. страхування" є більше 2 тисяч підприємств, установ та організацій,
а також громадяни України.
Sample Images

Основні фінансові показники компанії:


Активи
– 68 млн. грн.

Статутний фонд – 33 млн. грн.
Власний капітал – 37 млн. грн.
Страхові резерви – 29  млн. грн.
Страхові платежі – 48 млн. грн.
Ви знаходитесь: U.B.I. страхування Новини Визначено переможців студентського конкурсу на кращу роботу на тему «Побудова ефективних каналів продажу страхових продуктів»

Голосування

Що для Вас найважливіше при виборі страхової компанії?

Контакти

Головний офіс
м. Київ, 04112, вул. Дегтярівська, 48 (офіс 708)
тел.    (044) 237 03 08

Київський центр страхових послуг
04071,  м. Київ, вул. Почайнинська 25/49 (2 поверх, вхід з вул. Нижній Вал)
 тел.   (044) 237 03 08
 факс (044) 237 03 09

Час роботи:
9:00 - 18:00 (понеділок - четвер)
9:00 - 16:45 (п'ятниця)
субота, неділя – вихідні
Обідня перерва:
12:30 - 13:15