U.B.I.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Яндекс.Метрика
Информер курса доллара, евро, российского рубля, а также кросс-курса евро в долларах
Цена золота в евро, долларах, гривне и рублях

Професійний ріст співробітників – головний пріоритет АТ «СГ «Ю.БІ.АЙ»

Друк PDF

АТ «СГ «Ю.БІ.АЙ» 23 вересня та 24 вересня 2016 року провело семінар-практикум на тему: «Формування бази розвитку системи активних продажів в страховій компанії» для усіх співробітників компанії, у формі інтерактивних дискусій, ділових аналітичних ігор, роботи в групах, розробок планів подальших заходів діяльності системи активних продажів.


Метою семінару було передбачено суттєве покращення процесу активних продажів в страховій компанії, визначення проблемних зон і їх локалізація в основних процесах страхової компанії, оптимізація структури функціонального підпорядкування профільних підрозділів страхової компанії, підвищення ефективності взаємодії підрозділів страхування (головного офісу і регіональних), впровадження системи фахової підготовки персоналу продуктових вертикалей, підготовки зустрічі із потенційним клієнтом, до методів розвитку відносин з клієнтом та роботи з запереченнями
Для досягнення повноцінного ефекту, було запрошено бізнес-тренера - Нечипоренка Віталія, к.е.н., доц., сертифікований коуч-консультант в організаціях (WIAP), керуючий партнер ТОВ «Центр бізнес-стратегій «Перспектива».


Спеціалізація бізнес-тренера – розвиток мереж продажу, стратегічний менеджмент, організаційно-функціональний реінжиніринг, оптимізація «витрат на ведення справи», мотивація і критерії ефективності праці персоналу мереж продажу і підрозділів забезпечення.
По даній тематиці з 2003 року провів 392 семінари, практикуми, тренінги і стратегічні сесії в 11-ти країнах. Опубліковано більше 50-ти тематичних робіт, в т.ч. співавтор шести підручників для ВНЗ, автор і власник двох патентів на корисну модель по підготовці фахівців інтелектуального продажу.
Вкінці семінару були визначені працівники, які активно приймали участь в навчальному процесі. Відбулося нагородження регіональних управлінь цінними матеріальними подарунками, грамотами, подарунковими сертифікатами.

 

Новини U.B.I.

Sample Images
Клієнтами "U.B.I. страхування" є більше 2 тисяч підприємств, установ та організацій,
а також громадяни України.
Sample Images

Основні фінансові показники компанії:


Активи
– 68 млн. грн.

Статутний фонд – 33 млн. грн.
Власний капітал – 37 млн. грн.
Страхові резерви – 29  млн. грн.
Страхові платежі – 48 млн. грн.
Ви знаходитесь: U.B.I. страхування Новини Професійний ріст співробітників – головний пріоритет АТ «СГ «Ю.БІ.АЙ»

Голосування

Що для Вас найважливіше при виборі страхової компанії?

Контакти

Головний офіс
м. Київ, 04112, вул. Дегтярівська, 48 (офіс 708)
тел.    (044) 237 03 08

Київський центр страхових послуг
04071,  м. Київ, вул. Почайнинська 25/49 (2 поверх, вхід з вул. Нижній Вал)
 тел.   (044) 237 03 08
 факс (044) 237 03 09

Час роботи:
9:00 - 18:00 (понеділок - четвер)
9:00 - 16:45 (п'ятниця)
субота, неділя – вихідні
Обідня перерва:
12:30 - 13:15