U.B.I.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Яндекс.Метрика
Информер курса доллара, евро, российского рубля, а также кросс-курса евро в долларах
Цена золота в евро, долларах, гривне и рублях

Страхування організаторів масового дозвілля

slide8Організація відпочинку (туристичних подорожей) приватних осіб, а тим більше масового дозвілля (концертів, спортивних та громадських заходів) є досить відповідальною справою. Адже на організаторі лежить відповідальність не лише за якість наданих послуг, але й за гарантування безпеки відпочинку. І це є надзвичайно суттєвим моментом, адже якщо претензії до якості наданих послуг сьогодні в Україні ще не розглядаються надзвичайно прискіпливо,а розміри відшкодувань не є захмарними, то необхідність відшкодування шкоди завданої життю та здоров'ю може за результатами судового розгляду призвести навіть до банкрутства компанії. Однак цим ризики не обмежуються

Страхове рішення для організаторів масового дозвілля (в тому числі туристичних операторів та агентів) включає декілька страхових продуктів, зокрема:

страхування відповідальності організатора масового заходу - базовий продукт, що має забезпечити захист від найбільшого за обсягами потенційного збитку, спрямований на компенсацію виплат, потерпілим внаслідок проведеного заходу (туристичної поїздки). Наявність такого страхового полісу не лише забезпечує компенсацію в разі несприятливих подій, але й підвищує кредитну (інвестиційну) привабливість заходу (компанії-організатора в цілому), а також підвищує рівень обслуговування та гарантованість якості послуг в очах клієнтів.

страхування майна (світлового та музичного обладнання, матеріалів, виставкових екземплярів, стендів, будівель, орендованих приміщень) від ризиків стихійного (пожежа, стихійне лихо, пошкодження водою) та антропогенного (протиправні дії осіб, крадіжки, псування майна) характеру. Зокрема такий договір може виявитись надзвичайно корисним для закладів відпочинку (готелів, пансіонатів), які постійно здають власне майно та обладнання у найм відпочиваючим, дії яких часом можуть значно підвищити такі суттєві ризики як пожежа та пошкодження водою.

страхування ризику зриву (відміни, переносу) заходу - організатор заходу страхує свій ризик отримання збитків внаслідок зриву заходу внаслідок різноманітних обставин від стихійних лих та аварій у місці проведення заходу (відпочинку) до відмови від участі основної дійової особи або недофінансування заходу. Неможливість організації заходу в раніше запланованому місці або із залученням певних дійових осіб може спричинити як додаткові витрати на здійснення необхідних змін у порядку проведення заходу до необхідності повної компенсації клієнтам вартості абонементів (путівок тощо).

страхування учасників заходу від нещасного випадку та медичне страхування - дане страхування може здійснюватись як за рахунок організатора, так і за рахунок самого учасника залежно від характеру їх взаємовідносин, вартості абонементу (пакету), ролі у проведенні заходу. Даний продукт я інструментом підвищення лояльності учасників заходу (в разі оплати його за рахунок організатора) або засобом отримання додаткового доходу організатором, в разі укладання договорів за рахунок клієнтів (учасників заходу, відпочиваючих).

Запропоноване "u.b.i. страхування" страхове рішення для організаторів масового дозвілля забезпечує низку переваг: знімає фінансовий тягар можливих незапланованих витрат або навіть збитків, підвищує привабливість заходу в очах партнерів (інвесторів), забезпечує більшу лояльність клієнтів та навіть пропонує можливості отримання додаткового доходу за виконання функції страхового посередника.

 

Новини U.B.I.

Sample Images
Клієнтами "U.B.I. страхування" є більше 2 тисяч підприємств, установ та організацій,
а також громадяни України.
recreation3
Sample Images

Основні фінансові показники компанії:


Активи
– 68 млн. грн.

Статутний фонд – 33 млн. грн.
Власний капітал – 37 млн. грн.
Страхові резерви – 29  млн. грн.
Страхові платежі – 48 млн. грн.
recreation4
Ви знаходитесь: U.B.I. страхування Страхування організаторів масового дозвілля

Голосування

Що для Вас найважливіше при виборі страхової компанії?

Репутація та відгуки - 59.6%
Низькі тарифи - 15.2%
Простота оформлення страховки - 5.6%
Іноземний капітал - 7%
Широка мережа відділень - 3.3%
Рекомендації друзів - 9.3%

Всього голосів: 270
Це голосування вже закінчилось on: 31 груд. 2017 - 00:00

Контакти

Головний офіс
м. Київ, 04112, вул. Дегтярівська, 48 (офіс 708)
тел.    (044) 237 03 08

Київський центр страхових послуг

м.Київ, вул. Межигірська 87-А, літера Б, корп. 3, поверх 3.

тел.   (044) 237 03 08
факс (044) 237 03 09

Час роботи:
9:00 - 18:00 (понеділок - четвер)
9:00 - 16:45 (п'ятниця)
субота, неділя – вихідні
Обідня перерва:
12:30 - 13:15