U.B.I.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Яндекс.Метрика
Информер курса доллара, евро, российского рубля, а также кросс-курса евро в долларах
Цена золота в евро, долларах, гривне и рублях

Страхування автотрейдерів та автопарків

slide4В Україні вже навіть діти знають слово КАСКО. Автострахування найбільш адекватно сприймається нашими громадянами та підприємствами оскільки майже кожен водій потрапляв у ситуацію, коли його транспортний засіб потребував відновлення після тих чи інших надзвичайних подій. Проте для підприємств, що займаються автомобільним бізнесом, КАСКО є не засобом відновлення зовнішнього вигляду або функціональної придатності транспортного засобу, а єдиним способом убезпечити себе від суттєвих збитків, пов'язаних з високим ризиком при транспортуванні своєї основної продукції.

Рішення, які пропонує "u.b.i. страхування" для автотранспортних підприємств включають низку комплексних та специфічних страхових продуктів, що найкращим чином відповідають особливим запитам, що виникають в процесі ведення цього бізнесу.

Комплексний продукт для автотрейдерів передбачає повний захист майнових інтересів підприємства від моменту отримання вантажу до моменту його передачі автомобіля покупцеві. Він включає такі рівні страхового захисту:
- страхування вантажу (транспортування автомобілів усіма видами транспорту, включаючи перевантаження та тимчасове зберігання в процесі транспортування);
- короткострокове страхування КАСКО (на час транспортування застрахованого автомобіля власним ходом, проведення тест-драйвів, а також експлуатації автомобіля покупцями)
- страхування відповідальності вантажоперевізника (в разі якщо перевізником виступає підрозділ (працівники) автотрейдера);
- страхування від ризиків пошкодження вогнем, водою або стихійними явищами за місцем зберігання (включаючи відкриті за закриті торгівельні площадки).

Комплексний підхід при створенні цього страхового продукту дозволив нам суттєво зменшити вартість страхування, у порівнянні з тим, коли такий страховий захист купується окремо.

Не менш цікавими є наші рішення по страхуванню автопарків, адже вони передбачають досить гнучке налаштування страхового захисту відповідно до специфіки експлуатації автомобілів на підприємстві. Зокрема на вартість страхового полісу суттєво вплинуть такі характеристики як час та інтенсивність експлуатації автопарку, кваліфікація та досвід водіїв, типові маршрути курсування, місце зберігання автотранспорту. При розробці індивідуального рішення будуть врахована ціла низка таких нюансів як перерви в експлуатації автотранспорту, оновлення автопарку та інші.

Для нас є цілком очевидним, що кожна компанія від початку або згодом прагне індивідуального підходу до вирішення її запитів особливо це актуально для автотранспортних підприємств адже цей бізнес за своєю природою є надзвичайно мобільним, а відтак потребує постійних змін та налаштувань у роботі його партнерів. Тому ми прагнемо "йти в ногу" з нашими партнерами та навіть випереджати їх запити розробляючи індивідуальні рішення, що роблять бізнес наших партнерів більш рентабельним, а продукт цікавим для покупця.

 

Новини U.B.I.

cardealer1
Sample Images

Основні фінансові показники компанії:


Активи
– 68 млн. грн.

Статутний фонд – 33 млн. грн.
Власний капітал – 37 млн. грн.
Страхові резерви – 29  млн. грн.
Страхові платежі – 48 млн. грн.
cardealer_2
Ви знаходитесь: U.B.I. страхування Страхування автотрейдерів та автопарків

Голосування

Що для Вас найважливіше при виборі страхової компанії?

Репутація та відгуки - 59.6%
Низькі тарифи - 15.2%
Простота оформлення страховки - 5.6%
Іноземний капітал - 7%
Широка мережа відділень - 3.3%
Рекомендації друзів - 9.3%

Всього голосів: 270
Це голосування вже закінчилось on: 31 груд. 2017 - 00:00

Контакти

Головний офіс
м. Київ, 04112, вул. Дегтярівська, 48 (офіс 708)
тел.    (044) 237 03 08

Київський центр страхових послуг

м.Київ, вул. Межигірська 87-А, літера Б, корп. 3, поверх 3.

тел.   (044) 237 03 08
факс (044) 237 03 09

Час роботи:
9:00 - 18:00 (понеділок - четвер)
9:00 - 16:45 (п'ятниця)
субота, неділя – вихідні
Обідня перерва:
12:30 - 13:15