U.B.I.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Яндекс.Метрика
Информер курса доллара, евро, российского рубля, а также кросс-курса евро в долларах
Цена золота в евро, долларах, гривне и рублях

Корпоративні рішення

sam-3Будь-який успішний бізнес, можна порівняти із захоплюючою грою. Однак ігри бувають різні - азартні, де перемога залежить від випадку, та інтелектуальні, де результат залежить головним чином від гравця. Страхування допомагає перетворити будь-який бізнес на інтелектуальну гру, де подіями керуєте Ви, а не навпаки.

  "u.b.i. страхування" пропонує корпоративні рішення для бізнесу будь-яких розмірів. Власники малого та середнього бізнесу отримують комплекс найбільш необхідних страхових продуктів в межах одного договору страхування з "правильною" ціною. Представникам великого бізнесу ми гарантуємо повністю ексклюзивне рішення відповідно до Ваших вимог та з урахуванням усіх нюансів роботи Вашого підприємства.

Власники малого та середнього бізнесу, спрямовуючи усі свої зусилля на досягнення успіху потребують захисту власного майна, клієнтів, працівників не менш ніж великі компанії. Однак коли Ви захоплені підкоренням нових вершин, у Вас може просто не вистачити часу для придбання належного страхового захисту. З пакетами страхових корпоративних рішень від "u.b.i. страхування" ви отримуєте відповідний страховий продукт, маючи можливість без зволікань замовити його по телефону або через e-mail.

Наші пакети страхових корпоративних рішень включають:
- Страхування комерційної власності (забезпечує захист майна, яким володіє або яке використовує Ваше підприємство, включаючи нерухомість, обладнання, транспорт, техніку та інвентар, а також в окремих випадках майно Ваших працівників та клієнтів від таких ризиків як вогонь, стихійні лиха, затоплення, руйнування будівель, псування, а також крадіжки та вандалізм).

- Страхування загальної відповідальності (покриває шкоду життю та майну інших осіб, яка може бути спричинена діяльністю вашого підприємства або його продукцією)

- Страхування перерви виробництва (покриває втрати доходів (прибутку) підприємства внаслідок переривання діяльності на певний період часу спричиненого шкодою завданою майну або персоналу підприємства, а також покриває витрати на тимчасове відновлення роботи (оренда обладнання, оплата додаткової зарплатні тощо))

- Страхування від шахрайства (покриває головним чином збитки, що можуть бути завдані шахрайськими діями персоналу підприємства, шахрайства з кредитними картками тощо).

- Особисте страхування персоналу (забезпечує додатковий соціальний захист персоналу підприємства, гарантує високу якість медичного обслуговування та зменшує втрати підприємства обумовлені тимчасовою непрацездатністю персоналу).

Ми знаємо, що кожен бізнес унікальний, незалежно від його розмірів, відтак, якщо Ви потребуєте участі спеціалістів для індивідуального налаштування страхових корпоративних рішень або доповнення їх специфічними видами страхового захисту, то Ви звернулись "за адресою", адже саме це є пріоритетом нашої роботи.

 

Новини U.B.I.

smallb_1
Sample Images

Основні фінансові показники компанії:


Активи
– 68 млн. грн.

Статутний фонд – 33 млн. грн.
Власний капітал – 37 млн. грн.
Страхові резерви – 29  млн. грн.
Страхові платежі – 48 млн. грн.
business_2
Ви знаходитесь: U.B.I. страхування Корпоративні рішення

Голосування

Що для Вас найважливіше при виборі страхової компанії?

Репутація та відгуки - 59.6%
Низькі тарифи - 15.2%
Простота оформлення страховки - 5.6%
Іноземний капітал - 7%
Широка мережа відділень - 3.3%
Рекомендації друзів - 9.3%

Всього голосів: 270
Це голосування вже закінчилось on: 31 груд. 2017 - 00:00

Контакти

Головний офіс
м. Київ, 04112, вул. Дегтярівська, 48 (офіс 708)
тел.    (044) 237 03 08

Київський центр страхових послуг

м.Київ, вул. Межигірська 87-А, літера Б, корп. 3, поверх 3.

тел.   (044) 237 03 08
факс (044) 237 03 09

Час роботи:
9:00 - 18:00 (понеділок - четвер)
9:00 - 16:45 (п'ятниця)
субота, неділя – вихідні
Обідня перерва:
12:30 - 13:15