U.B.I.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Яндекс.Метрика
Информер курса доллара, евро, российского рубля, а также кросс-курса евро в долларах
Цена золота в евро, долларах, гривне и рублях

ОСНОВНІ ПРОГРАМИ СТРАХУВАННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ КУЛЬТУР

Приватне акціонерне товариство «Страхова група «Ю.БІ.АЙ» має наступні програми по страхуванню сільськогосподарських культур, а саме:
1. Комплексне (мультиризикове) страхування посівів:
а) перезимівля/частковий та повний збиток;
б) перезимівля /повна загибель.
2. Індексне страхування урожаю.
3. Страхування від граду і вогню.

Актуальним видом страхування на осінньо-зимовий період є:
- індексне страхування урожаю;
- перезимівля/частковий та повний збиток;
-  перезимівля/повна загибель.
Актуальним видом страхування на літній період є:
- комплексне страхування;
- індексне страхування;
- страхування  від граду та вогню
КОРОТКИЙ ОПИС ПРОГРАМ ПО СТРАХУВАННЮ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ КУЛЬТУР
І. Мультиризикове страхування  с/г культур (страхування від поіменованих ризиків)
1. При мультиризиковому (комплексному страхуванні) страхується  і перестраховується урожай всіх сільськогосподарських культур (озимої пшениці, озимого жита, озимого і ярового ячменю, соняшнику, кукурудзи на зерно, цукрового буряку, ріпаку, гречки, сої, вівсу, гороху, проса.) та проводиться страхування від таких ризиків: град  та другорядні хвороби після граду; весняні  і осінні заморозки; ожеледь; засуха як недостатність опадів; сель; землетрус; буря; ураган; злива; затоплення; надлишкові опади, що зашкоджують збиранню урожаю, вогонь; шкідники.
2. Страхова сума визначається в розмірі вартості майбутнього урожаю.
3. Вартість тонни врожаю приймається за згодою із Страховиком.
4.Також страхується фактичний рівень затрат.
5. Франшиза встановлюється в розмірі 30%, 40% і 50%  від страхової суми.
6. Заявлена урожайність господарства повинна бути підтверджена копіями форми 29-СГ, як мінімум, за останні  3 роки.
7. Страхова урожайність  є урожайність в бункерній фазі.
8.Період страхування  становить від  появи сходів до початку збирання     урожаю.
9.Обов'язковий перед страховий огляд урожаю і оцінка збитку по кожному випадку.
10. Документальне підтвердження страхової події довідками найблищої гідрометеостанції та інших компетентних державних органів.
ІІ. Страхування від граду  і вогню
1. Страхується  і перестраховується урожай всіх сільськогосподарських культур (озимої пшениці, озимого жита, озимого і ярого ячменю, соняшнику, кукурудзи на зерно, цукрового буряку, ріпаку, гречки, сої, вівсу, гороху, проса.) та проводиться страхування від таких ризиків: град та вогонь. 
2. Страхова сума визначається в розмірі  вартості майбутнього урожаю.
3. Вартість тони врожаю погоджується із Страховиком, також, можна страхувати фактичний рівень затрат.
4. Франшиза 10%  і 20%, застосовується до  страхової суми.
5.Мінімальний тариф по зерновим культурам до 2%, по технічним культурам до 3%.
6.Період страхування - від появи  сходів до початку збирання врожаю.
7.Обов'язкова тільки оцінка збитку по кожному випадку, без перед страхового огляду.
8. Документальне підтвердження страхової події довідками найблищої гідрометеостанції та інших компетентних державних органів.
ІІІ. Індексне страхування урожаю сільськогосподарських культур
Суть страхування урожаю по індексу урожайності в районі полягає в тому, що Страхувальник отримує право на одержання відшкодування  в тому випадку, якщо урожайність застрахованої Страхувальником культури в даному районі з будь-якої причини падає нижче гарантованого рівня. Гарантований рівень розраховується від  середньої багаторічної врожайності (за період 5 років) урожайності в районі.
Страхується урожай сільськогосподарських культур (озимої пшениці, озимого жита, озимого і ярого ячменю, соняшнику, кукурудзи на зерно, цукрового буряку,  гречки, сої, вівсу, гороху, проса.)
1.Страхується урожайність у фазі після доочистки, в перерахунку на стандартну вологість та засміченість для страхової культури.
2.  Вартість тонни врожаю погоджується із Страховиком.
3. Страхування проводиться від усіх ризиків погодніх умов, що можуть призвести до спаду урожайності  в районі.
4. Гарантований рівень урожайністі страхової культури становить 70%, 60%, 50% від середньої багаторічної урожайності даної культури в районі, де знаходяться застраховані поля. Різниця між гарантованим рівнем урожайності і середньою багаторічною урожайністю є франшиза.
Відповідальність страхової компанії не може перевищувати страхову суму, яка розраховується на основі гарантованої урожайності.
5. Тариф розрахований для кожної культури, кожної гарантованої урожайності і кожного району, на основі статистики за 5 років.
6. Період страхування - від появи  сходів до початку збирання врожаю.
7. Не проводиться передстраховий огляд урожайності і оцінка збитку у господарстві, крім як за вимогою страховика.
8. Документальне підтвердження страхової події довідками найблищої гідрометеостанції та інших компетентних державних органів.
Страхування по програмі «Перезимівля/ частковій та повний загибелі»
1. Застрахованими можуть бути наступні озимі культури: пшениця, жито, ячмінь, тритікале, ріпак.
Збиток наступає у випадку, коли загиблих рослин стає 50% від першопочаткових. Коридор 50-70 % загиблих рослин рахується частковим збитком. Якщо щільність рослин весною становить 30% від першопочаткової, то це рахується Повним збитком.
2. Визначення вартості: мінімальний ліміт на 1 га площі становить – 800 грн., максимальний – 2500 грн.
3. Покриваються всі погодні ризики.
4. Франшиза застосовується до повної вартості всіх застрахованих полів   (загальної страхової суми).
5. Період страхування починається з початку появи сходів осінню до відновлення вегетації весною наступного року, але не пізніше 1 квітня.
6.   Обов’язкові передстрахові огляди, а також огляди пошкоджених полів (посівів) .
7. Мінімальна кількість рослин, що приймаються на страхування -  300 на 1 кв.м. для озимої пшениці, жита, озимого ячменю, для ріпаку 40шт/м
8.  Будь-який середній підрахунок рослин на полі рівний або менше 30% засіяних рослин на один метр квадратний означає компенсацію повного збитку (= 100%) за один пошкоджений га.
9. Установлений коридор часткового збитку розміром 20 % над порогом повного збитку на один метр квадратний, що означає  початок  часткового збитку, починається з 50% відновивших вегетацію рослин. Це означає: середнє число перезимувавших рослин на один метр квадратний >50% = 0% збитку; 45% рослин = 10% збитку;  40% рослин = 30% збитку; 35% рослин = 60% збитку, 30% і  менше рослин = 100% збитку (Примітка: приведені вище цифри взяті довільно. Для кожного господарства  буде проводитись спеціальний розрахунок, оснований на кількості засіяних і виживших  рослин).
Страхування по програмі "Перезимівля/Повна загибель"
1. Страхуються і перестраховуються урожаї озимої пшениці, озимого жита, озимого тритікале, озимого ячменю, озимого ріпаку і озимої гірчиці.
2. Страхування носить катастрофічний характер, а саме: відшкодування проводиться при умові, якщо Страхувальник, під видом загибелі більше 50% сходів на конкретному полі, приймає рішення про припинення робіт на даному полі і проводить його культивацію.
Звертаємо Вашу увагу, на те, що Страхувальник сам фактично вирішує, що йому вигідніше: продовжити  роботи чи отримати відшкодування.
3. Страхова сума визначена в розмірі планових витрат. Мінімальний ліміт на гектар – 800 гривен, максимальний -2500 гривен. Перевищення затрат на 1 га буде перестраховуватися факультативно. Страхування проводиться від всіх погодних явищ, які можуть привести до невідновлення вегетації весною.
4. Страховий тариф встановлюється індивідуально, залежно від обраних франшиз, району та показників окремого господарства. 
5. Франшиза застосовується до страхової суми для кожного поля. Франшизи можуть бути встановлені у розмірі   20%, 30% , 40%  і 50%для господарств кожного району, кожної області України.
6. Період страхування починається - від появи сходів осінню до відновлення вегетації весною наступного року, але не  пізніше 1 квітня.
7. Обов'язковий перед страховий огляд посівів. . Мінімальна кількість рослин, що приймаються на страхування -  300 на 1 кв.м. для оз. пшениці , жита, оз. ячменю, для ріпаку 40шт/м
8. Остання дата подачі заяв:  до 1 грудня поточного року, продовження можливе при наявності  сприятливих погодних умов.
Комплексне страхування багаторічних насаджень.
При страхуванні багаторічних насаджень на зимовий період проводиться страхування як основних засобів, а на весняно-літній і осінньо літній період проводиться страхування врожаю.
Франшиза застосовується до страхової суми. Тариф  береться від 3 % до 7,5 % в залежності від франшизи.
Зимній період страхування починається з осені до появи бруньок весною.
Весняне - літній період страхування проводиться з лютого місяця  до збору урожаю та включає весняні заморозки.
Осінньо-літній період страхування проводиться з осені до збору урожаю.
5 Страхування тварин.
Страхування тварин проводиться від усіх інфекційних хвороб згідно з додатком міжнародної класифікації / інфекційних  хвороб/ та протиправних дій третіх осіб і стихійних явищ.
Страховий тариф встановить ( від 0,5% до 2,5 %) в залежності від розміру франшизи ( від 5% до 20 %) та рівня покриття хвороб та стихійних явищ.

Приватне акціонерне товариство «Страхова група «Ю.БІ.АЙ» здійснює страхування сільськогосподарських ризиків на умовах форм договорів страхування, затверджених Міністерством аграрної політики України.
Звертаємо Вашу увагу, що укладення договорів страхування сільськогосподарських ризиків з відступленням від таких форм договорів страхування може спричинити підприємству збитки не лише внаслідок відмови приймати вказані договори страхування при здійсненні форвардних або інших закупівель, але й виключає можливість безпідставних відмов у виплаті страхового відшкодування у разі настання негативних наслідків для аграрного підприємства.
 

Новини U.B.I.

Sample Images
Клієнтами "U.B.I. страхування" є більше 2 тисяч підприємств, установ та організацій,
а також громадяни України.
agro_1
Sample Images

Основні фінансові показники компанії:


Активи
– 68 млн. грн.

Статутний фонд – 33 млн. грн.
Власний капітал – 37 млн. грн.
Страхові резерви – 29  млн. грн.
Страхові платежі – 48 млн. грн.
agro_2
Ви знаходитесь: U.B.I. страхування Агрострахування

Голосування

Що для Вас найважливіше при виборі страхової компанії?

Репутація та відгуки - 59.6%
Низькі тарифи - 15.2%
Простота оформлення страховки - 5.6%
Іноземний капітал - 7%
Широка мережа відділень - 3.3%
Рекомендації друзів - 9.3%

Всього голосів: 270
Це голосування вже закінчилось on: 31 груд. 2017 - 00:00

Контакти

Головний офіс
м. Київ, 04112, вул. Дегтярівська, 48 (офіс 708)
тел.    (044) 237 03 08

Київський центр страхових послуг

м.Київ, вул. Межигірська 87-А, літера Б, корп. 3, поверх 3.

тел.   (044) 237 03 08
факс (044) 237 03 09

Час роботи:
9:00 - 18:00 (понеділок - четвер)
9:00 - 16:45 (п'ятниця)
субота, неділя – вихідні
Обідня перерва:
12:30 - 13:15