U.B.I.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Яндекс.Метрика
Информер курса доллара, евро, российского рубля, а также кросс-курса евро в долларах
Цена золота в евро, долларах, гривне и рублях

Агрострахування

slide6Поняття стихійне лихо для сільськогосподарського бізнесу, по-суті, є значно ширшим ніж у стандартному розумінні. Звичайна зимова льодяна корка (ожеледиця) чи десяток спекотних, посушливих днів влітку можуть виявитись фатальними для успішної реалізації бізнес-плану сільгосппідприємства. Відтак агрострахування містить суттєво ширший перелік ризиків та варіантів страхування у порівнянні з іншими видами майнового страхування.

"u.b.i. страхування" пропонує на Ваш вибір практично будь-який з існуючих у світовій практиці систем страхування сільгоспризиків, та, зокрема, найпоширеніші з них в Україні.

Комплексне страхування - страхування сільськогосподарських культур, що підлягає 50%-вій компенсації платежу з боку держави. До таких культур зокрема належать: пшениця, жито та їх поєднання, ячмінь, овес, кукурудза, соєві боби, льон, ріпак, соняшник, хміль, цукровий буряк.

Страхові ризики: заморозки, ожеледиця, вимерзання; град чи удар блискавки; землетрус; лавина, зсув землі, сель; пожежа; ураган, буря; злива, паводок; засуха або зневоднення на землях, які підлягають примусовому зрошуванню або заводненню; епіофітотійний розвиток хвороб, розмноження рослинних шкідників, а також хвороб, які стали наслідком настання будь-якого з попередньо обумовлених ризиків; протиправні дії осіб.

Страхування по індексу врожайності - індексним є страхування падіння врожайності окремої сільськогосподарської культури відносно середнього показника її врожайності в адміністративному районі України за попередні 5-10 років.

Страхування по окремих ризиках - страхування від одного або двох чи більше з передбачених при Комплексному страхуванні ризиків. В цьому типі страхування може застосовуватись індивідуальний договір страхування та набір ризиків за вибором страхувальника, однак в межах цього типу страхування держава не забезпечує компенсацію частини страхового платежу.

Не менш актуальним за страхування сільгоспкультур є страхування тварин. За цим видом страхування можуть бути застраховані: велика рогата худоба віком від 3 місяців до 8 років; коні та інший робочий скот віком від 1 місяця до 10 років; вівці, кози віком від б місяців до 5 років; свині віком від б місяців; собаки, кішки віком 6 місяців до 8 років; хутрові звірі (в звірофермах); птиця на птахофермах: яйценосних порід віком від 5 місяців, м'ясних порід від 2 місяців; товарна риба (в ставках, садках); сім'ї бджіл (у вуликах). Страховим випадком є загибель, втрата або вимушений забій тварини внаслідок: захворювання; нещасного випадку з твариною; пожежі; протиправних дій третіх осіб; стихійних явищ; наїзду транспортних засобів тощо.

Укладення договору страхування сільськогосподарських ризиків крім гарантії компенсації збитків надає низку інших переваг: суттєво підвищує кредитну привабливість підприємства, забезпечує безкоштовне консультування спеціалістами з агротехніки та проведення агротехнічної експертизи застрахованих угідь.

З основними умовами програм UBI страхування сільськогосподарських культур ви можете ознайомитись тут.

 

Новини U.B.I.

Sample Images
Клієнтами "U.B.I. страхування" є більше 2 тисяч підприємств, установ та організацій,
а також громадяни України.
agro_1
Sample Images

Основні фінансові показники компанії:


Активи
– 68 млн. грн.

Статутний фонд – 33 млн. грн.
Власний капітал – 37 млн. грн.
Страхові резерви – 29  млн. грн.
Страхові платежі – 48 млн. грн.
agro_2
Ви знаходитесь: U.B.I. страхування Агрострахування

Голосування

Що для Вас найважливіше при виборі страхової компанії?

Контакти

Головний офіс
м. Київ, 04112, вул. Дегтярівська, 48 (офіс 708)
тел.    (044) 237 03 08

Київський центр страхових послуг
04071,  м. Київ, вул. Почайнинська 25/49 (2 поверх, вхід з вул. Нижній Вал)
 тел.   (044) 237 03 08
 факс (044) 237 03 09

Час роботи:
9:00 - 18:00 (понеділок - четвер)
9:00 - 16:45 (п'ятниця)
субота, неділя – вихідні
Обідня перерва:
12:30 - 13:15