U.B.I.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Яндекс.Метрика
Информер курса доллара, евро, российского рубля, а также кросс-курса евро в долларах
Цена золота в евро, долларах, гривне и рублях

Агрострахування

slide6Поняття стихійне лихо для сільськогосподарського бізнесу, по-суті, є значно ширшим ніж у стандартному розумінні. Звичайна зимова льодяна корка (ожеледиця) чи десяток спекотних, посушливих днів влітку можуть виявитись фатальними для успішної реалізації бізнес-плану сільгосппідприємства. Відтак агрострахування містить суттєво ширший перелік ризиків та варіантів страхування у порівнянні з іншими видами майнового страхування.

"u.b.i. страхування" пропонує на Ваш вибір практично будь-який з існуючих у світовій практиці систем страхування сільгоспризиків, та, зокрема, найпоширеніші з них в Україні.

Комплексне страхування - страхування сільськогосподарських культур, що підлягає 50%-вій компенсації платежу з боку держави. До таких культур зокрема належать: пшениця, жито та їх поєднання, ячмінь, овес, кукурудза, соєві боби, льон, ріпак, соняшник, хміль, цукровий буряк.

Страхові ризики: заморозки, ожеледиця, вимерзання; град чи удар блискавки; землетрус; лавина, зсув землі, сель; пожежа; ураган, буря; злива, паводок; засуха або зневоднення на землях, які підлягають примусовому зрошуванню або заводненню; епіофітотійний розвиток хвороб, розмноження рослинних шкідників, а також хвороб, які стали наслідком настання будь-якого з попередньо обумовлених ризиків; протиправні дії осіб.

Страхування по індексу врожайності - індексним є страхування падіння врожайності окремої сільськогосподарської культури відносно середнього показника її врожайності в адміністративному районі України за попередні 5-10 років.

Страхування по окремих ризиках - страхування від одного або двох чи більше з передбачених при Комплексному страхуванні ризиків. В цьому типі страхування може застосовуватись індивідуальний договір страхування та набір ризиків за вибором страхувальника, однак в межах цього типу страхування держава не забезпечує компенсацію частини страхового платежу.

Не менш актуальним за страхування сільгоспкультур є страхування тварин. За цим видом страхування можуть бути застраховані: велика рогата худоба віком від 3 місяців до 8 років; коні та інший робочий скот віком від 1 місяця до 10 років; вівці, кози віком від б місяців до 5 років; свині віком від б місяців; собаки, кішки віком 6 місяців до 8 років; хутрові звірі (в звірофермах); птиця на птахофермах: яйценосних порід віком від 5 місяців, м'ясних порід від 2 місяців; товарна риба (в ставках, садках); сім'ї бджіл (у вуликах). Страховим випадком є загибель, втрата або вимушений забій тварини внаслідок: захворювання; нещасного випадку з твариною; пожежі; протиправних дій третіх осіб; стихійних явищ; наїзду транспортних засобів тощо.

Укладення договору страхування сільськогосподарських ризиків крім гарантії компенсації збитків надає низку інших переваг: суттєво підвищує кредитну привабливість підприємства, забезпечує безкоштовне консультування спеціалістами з агротехніки та проведення агротехнічної експертизи застрахованих угідь.

З основними умовами програм UBI страхування сільськогосподарських культур ви можете ознайомитись тут.

 

Новини U.B.I.

Sample Images
Клієнтами "U.B.I. страхування" є більше 2 тисяч підприємств, установ та організацій,
а також громадяни України.
agro_1
Sample Images

Основні фінансові показники компанії:


Активи
– 68 млн. грн.

Статутний фонд – 33 млн. грн.
Власний капітал – 37 млн. грн.
Страхові резерви – 29  млн. грн.
Страхові платежі – 48 млн. грн.
agro_2
Ви знаходитесь: U.B.I. страхування Агрострахування

Голосування

Що для Вас найважливіше при виборі страхової компанії?

Репутація та відгуки - 59.6%
Низькі тарифи - 15.2%
Простота оформлення страховки - 5.6%
Іноземний капітал - 7%
Широка мережа відділень - 3.3%
Рекомендації друзів - 9.3%

Всього голосів: 270
Це голосування вже закінчилось on: 31 груд. 2017 - 00:00

Контакти

Головний офіс
м. Київ, 04112, вул. Дегтярівська, 48 (офіс 708)
тел.    (044) 237 03 08

Київський центр страхових послуг

м.Київ, вул. Межигірська 87-А, літера Б, корп. 3, поверх 3.

тел.   (044) 237 03 08
факс (044) 237 03 09

Час роботи:
9:00 - 18:00 (понеділок - четвер)
9:00 - 16:45 (п'ятниця)
субота, неділя – вихідні
Обідня перерва:
12:30 - 13:15