U.B.I.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Яндекс.Метрика
Информер курса доллара, евро, российского рубля, а также кросс-курса евро в долларах
Цена золота в евро, долларах, гривне и рублях

Черкаські кооператори отримали чверть мільйона гривень відшкодувань за договорами страхування

Від негоди, яка нещодавно накрила Черкаську область, найбільш постраждали Чорнобаївський та Золотоніський райони. Шквальний вітер та град, якими супроводжувався ураган, зривали дахи з будинків, вибивали вікна та виривали дерева. Звісно, внаслідок такої негоди було пошкоджено багато майна. Серед якого було й майно організацій і підприємств споживчої кооперації області.

Негода заподіяла значних збитків, однак підприємствам та організаціям споживчої кооперації, чиє майно було застраховане в АТ «СГ «Ю.БІ.АЙ – КООП», було легше оговтуватись від наслідків негоди. Лише по нерухомому майну та товарно-матеріальним цінностям цих двох районів вже сплачено страхових відшкодувань на 247 тис. грн. після отримання першочергових необхідних документів про випадки, які настали.

«Від поганої погоди застрахуватися неможливо, а ось захистити себе від її негативних наслідків – це інша справа! – зазначив генеральний директор АТ «СГ «Ю.БІ.АЙ – КООП» Андрій Мороз. – «Ми тут [в споживчій кооперації – прим.автора] для того, щоб допомагати та підтримувати наших колег-кооператорів не лише по нашим договорам страхування, а й у випадках спілкування з іншими страховими компаніями чи як клієнта, якому відмовляють у виплаті, чи як потерпілої особи, яка має законне право на отримання належного страхового відшкодування. За добру пораду та рекомендацію, ми грошей точно не візьмемо, а інколи така порада може допомогти вирішити велику проблему.»

За словами одного з керівників районного споживчого товариства Черкаської області, після отриманої виплати страхового відшкодування, він кардинально змінив своє ставлення до страхування в цілому і зрозумів чому так багато і довго наголошувалось на питанні правильного страхування майна: за реальними цінами та з реальним захистом. Адже при настанні саме таких непередбачуваних випадків в нагоді стає не «папірець за 50 грн.», а реальний договір страхування з «правильною» страховою компанією.

Проведені оперативні виплати страхових відшкодувань по ряду підприємств цих двох районів Черкаської області також можуть слугувати не лише прикладом надійної роботи, але й підставою для більш активного впровадження програми «Страховий агент» в питанні реалізації договорів страхування майна, «автоцивілки» та інших видів страхування безпосередньо співробітниками системи споживчої кооперації для своїх клієнтів та партнерів. Адже впевненим можна бути лише у тому, хто тобі реально може допомогти в біді, що підтверджено практикою.

«Відверто кажучи, для нас найкраща реклама – це відгуки задоволених клієнтів», – наголосив Андрій Мороз.

 

 

 

 

Обновлено ( 26.10.2017 11:05 )  

Новости U.B.I.

Sample Images
Клиентами "U.B.I. страхование" являются более 2 тысяч предприятий, учереждений и организаций, а также граждане Украины.
Sample Images

Основные финансовые показатели компании:


Активы
– 66 млн. грн.

Уставный фонд – 33 млн. грн.
Собственный капитал – 44 млн. грн.
Страховые резервы – 18  млн. грн.
Страховые платежи – 31 млн. грн.
Вы находитесь: U.B.I. страхування Новости Черкаські кооператори отримали чверть мільйона гривень відшкодувань за договорами страхування

Голосование

Что для Вас самое важное при выборе страховой компании?

Репутация и отзывы - 59.6%
Низкие тарифы - 15.2%
Простота оформления страховки - 5.6%
Иностранный капитал - 7%
Широкая сеть отделений - 3.3%
Рекомендации друзей - 9.3%

Всего голосов: 270
Это голосование закрыто on: 31 Дек 2017 - 00:00

Контакты

Главный офис
г. Киев, 04112, ул. Дегтяревская, 48 (офис 708)
тел.    (044) 237 03 08

Киевский центр страховых услуг
г. Киев, ул. Межигорская 87-А, литера Б, корп. 3, этаж 3
тел.   (044) 237 03 08
факс (044) 237 03 09

Время работы:
9:00 - 18:00 (понедельник - четверг)
9:00 - 16:45 (пятница)
суббота, воскресенье – выходной
Обеденный перерыв:
12:30 - 13:15