U.B.I.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Яндекс.Метрика
Информер курса доллара, евро, российского рубля, а также кросс-курса евро в долларах
Цена золота в евро, долларах, гривне и рублях

Визначено переможців студентського конкурсу на кращу роботу на тему «Побудова ефективних каналів продажу страхових продуктів»

Приватне акціонерне товариство "Страхова група "Ю.БІ.АЙ - КООП" спільно з Всеукраїнською центральною спілкою споживчих товариств ("Укркоопспілкою") провели конкурс на кращу роботу з дисципліни "Страхові послуги" для студентів кооперативних вишів.

Студентам спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування" було запропоновано підготувати роботу на тему "Побудова ефективних каналів продажу страхових продуктів у регіоні для забезпечення ефективної роботи страхової компанії". Роботи оцінювала комісія до складу якої увійшли представники АТ "СГ "Ю.БІ.АЙ-КООП", Правління Укркоопспілки, НМЦ "Укоопосвіта" та ректори кооперативних вишів.

"Важливо, що все на етапі підготовки роботи, студенти розуміли, що у них буде можливість реалізувати свої проекти на практиці та монетизувати їх, - зазначив генеральний директор АТ "СГ «Ю.БІ.АЙ – КООП" Андрій Мороз. – Адже фіналісти запрошені пройти робочу практику в структурних підрозділах нашої компанії. Це була додаткова мотивація".

Переможцями конкурсу стали Анастасія Ясінська (Хмельницький кооперативний коледж Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту), Василь Куць (Тернопільський кооперативний торговельно-економічний коледж) та Лілія Ганоченко (Харьківський кооперативний торгово-економічний коледж).

Окрім дипломів усі переможці отримали грошові винагороди та сертифікати на отримання страхових послуг.

Як відомо, у квітні поточного року керівництвом АТ "СГ "Ю.БІ.АЙ" та СК "Укоопгарант" було прийнято рішення щодо злиття компаній та утворення нового потужного і фінансово надійного гравця на страховому ринку України - Приватного акціонерного товариства «Страхової групи «Ю.БІ.АЙ-КООП» (UBI-COOP).

Обновлено ( 29.06.2017 13:09 )  

Новости U.B.I.

Sample Images
Клиентами "U.B.I. страхование" являются более 2 тысяч предприятий, учереждений и организаций, а также граждане Украины.
Sample Images

Основные финансовые показатели компании:


Активы
– 66 млн. грн.

Уставный фонд – 33 млн. грн.
Собственный капитал – 44 млн. грн.
Страховые резервы – 18  млн. грн.
Страховые платежи – 31 млн. грн.
Вы находитесь: U.B.I. страхування Новости Визначено переможців студентського конкурсу на кращу роботу на тему «Побудова ефективних каналів продажу страхових продуктів»

Голосование

Что для Вас самое важное при выборе страховой компании?

Контакты

Главный офис
г. Киев, 04112, ул. Дегтяревская, 48 (офис 708)
тел.    (044) 237 03 08

Киевский центр страховых услуг
г. Киев, ул. Почайнинская, 25/49
 тел.   (044) 237 03 08
 факс (044) 237 03 09

Время работы:
9:00 - 18:00 (понедельник - четверг)
9:00 - 16:45 (пятница)
суббота, воскресенье – выходной
Обеденный перерыв:
12:30 - 13:15