U.B.I.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Яндекс.Метрика
Информер курса доллара, евро, российского рубля, а также кросс-курса евро в долларах
Цена золота в евро, долларах, гривне и рублях

Страхування велосипедистів

Про страхування велосипедистів

Велоасистанс це страхове рішення мета якого зробити Ваші подорожі велосипедом більш гарантованими і убезпеченими від усілякого роду несподіванок.

Фото_Канів

Трохи історії (якщо нецікаво можна переходити відразу до умов страхування ;) Ідея цього страхового продукту виникла, коли я (прим. авт. - Андрій Бріцин - Заступник Генерального директора UBI страхування) став активно подорожувати велосипедом не лише містом, але і на більш значні відстані, а відтак почав стикатись з певними позаштатними ситуаціями.
Перший випадок, що змусив мене замислитись над ідеєю велодопомоги стався під час поїздки за місто на ставок (близько 10 км). Це був чудовий недільний сонячний день і ми з дружиною гарно покатались і позасмагали. Проте, коли зібралися їхати додому, виявилось, що одне колесо спустило. Спроба підкачати засвідчила, що це прокол. Змінної камери я не мав, та й взагалі навіть на екперименти з підкачкою колеса я витратив майже півгодини, тому спроби і далі полагодити велосипед означали б для мене втрату кількох годин й зруйновані плани до кінця дня. Зрештою, повертались додому ми нарізно - дружина з друзями і половиною велосипеда :) на автомобілі, а я - її велосипедом. Через якийсь час ми з товаришем збирались у велопробіг "Київ-Канів". Такий тур вихідного дня вимагав більш ретельної підготовки, відтак ми взяли 2 запасні камери, набір велоінструментів і вирушили у дорогу. Цього разу, на щастя, ми без будь-яких "проколів" і з приємними враженнями дістались до бази під Каневом (понад 100 км ;)). Однак, як ви розумієте, це не кінець історії :)) Наступного дня дорогою додому я пошкодив ногу і вже не міг продовжити подорож велосипедом. Цього разу наш тур "рятувала" дружина, що з півдороги підхопила нас на авто.
Ці випадки, що трапились протягом одного сезону змусили мене замислитись, чи є якесь стандартне рішення для велосипедистів у таких ситуаціях? Наприклад, можливість зателефонувати до сервісу і викликати майстра, що вирішив би мою проблему або в службу таксі, що забезпечила мені доставку додому разом з велосипедом. Зрозуміло, що це цілком реально, але оскільки це нестандартні послуги, вони коштували б мені купу грошей і енергії на погодження нюансів. Так народилась ідея велоасистансу - способу зробити велосервіс своєчасним, мобільним та доступним для кожного велосипедиста.

Умови страхування
АТ "СГ "Ю.БІ.АЙ" пропонує 2 варіанти страхування: UBI-ВЕЛО-КЛАСІК та UBI-ВЕЛО-МАКСІ. Обидва вони дозволяють велосипедисту отримати технічну допомогу в дорозі включаючи заміну деталей або оренду велообладнання, чи евакуацію до велосервісу, лікувального закладу або додому в разі значної поломки велосипеда чи отримання травми.

UBI-ВЕЛО-КЛАСІК
Страхова сума (ліміт відшкодування ) - 2500 грн. (загальний), зокрема 2000 на послуги з ремонту, заміну деталей та оренду велообладнання, а також 500 грн. на послуги з евакуації.
Вартість страхування: 100 грн.
Обмеження страхування: страховий поліс покриває витрати на оперативний ремонт, який можна здійснити на місці події. В разі неможливості ремонту на місці події Страхувальнику може бути надано орендоване велосипедне обладнання або запропонована евакуація до місця постійного проживання чи стаціонарного ремонту велосипеда. Договір страхування припиняє свою дію після першої виплати страхового відшкодування.
UBI-ВЕЛО-МАКСІ
Страхова сума (ліміт відшкодування ) - 5000 грн. (загальний), зокрема 4000 на послуги з ремонту, заміну деталей та оренду велообладнання, а також 1000 грн. на послуги з евакуації.
Вартість страхування: 250 грн.

Обмеження страхування: страховий поліс покриває витрати на оперативний ремонт, який можна здійснити на місці події. В разі неможливості ремонту на місці події Страхувальнику може бути надано орендоване велосипедне обладнання або запропонована евакуація до місця постійного проживання чи стаціонарного ремонту велосипеда. Договір страхування припиняє свою дію після третьої виплати страхового відшкодування.

 

 
Вы находитесь: U.B.I. страхування Частным лицам Страхування велосипедистів

Голосование

Что для Вас самое важное при выборе страховой компании?

Репутация и отзывы - 59.6%
Низкие тарифы - 15.2%
Простота оформления страховки - 5.6%
Иностранный капитал - 7%
Широкая сеть отделений - 3.3%
Рекомендации друзей - 9.3%

Всего голосов: 270
Это голосование закрыто on: 31 Дек 2017 - 00:00

Контакты

Главный офис
г. Киев, 04112, ул. Дегтяревская, 48 (офис 708)
тел.    (044) 237 03 08

Киевский центр страховых услуг
г. Киев, ул. Межигорская 87-А, литера Б, корп. 3, этаж 3
тел.   (044) 237 03 08
факс (044) 237 03 09

Время работы:
9:00 - 18:00 (понедельник - четверг)
9:00 - 16:45 (пятница)
суббота, воскресенье – выходной
Обеденный перерыв:
12:30 - 13:15